Dlaczego należałoby nabyć panele?

Wiele osób gdy słyszy o panelach podłogowych, myśli o cienkich deseczkach nie mających nic wspólnego z autentyczną, wytrzymałą drewnianą podłogą. Nie jest to prawdą ponieważ panele drewniane są lepszym wydaniem przeciętnej podłogi wykonanej choćby z najdroższego drewna. Doskonałe pokrycie powierzchni dopuszczalne to naturalnie dzięki najnowszym technikom pozwoliło na wytworzenie paneli drewnianych. 

O ich wytrzymałości decyduje wykonanie. Przednia warstwa drzewa jest pokryta kilkoma warstwami lakieru i utwardzana promieniowaniem UV. Warstwę tą nazywamy licową, często jest pokryta woskiem w celu ochrony przed zanieczyszczeniami.

Panele podłogowe z drzewa, także posiadają trzy warstwy – sprawdź panele podłogowe pergo. Drugą jest także płyta wiórowa. Trzecia natomiast to sztampowa sklejka w szeregu przypadków oklejona folią by zabezpieczyć panele przed wilgocią. Co najważniejsze panele drewniane są elastyczne w przeciwieństwie do stereotypowej podłogi drewnianej. Podczas ich montażu nie musimy się przejmować śladowymi zmianami płaszczyzny, bo same dostosują się do wszelkich nierówności.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s