Basen poliestrowy z montażem

Tradycyjny basen wybudowany w ogrodzie ma wymiary około 4 metry szerokości oraz 8 metrów długości. Natomiast do kąpieli wystarczy jedynie nam głębokość około 1,5 metra. Oczywiście możemy się zdecydować na większy basen poliestrowy z montażem, jednakowoż wtenczas koszty jego powstania oraz użytkowania będą wyższe. Do kąpieli rekreacyjnej starczy głębokość 1,5 m. Jest ona maksymalna ze względów ekonomicznych i użytkowych.
Imponujący basen ma kształt prostokąta.

Jednak może on być inny w zależności od wyobraźni naszej klarownej oraz projektanta. Zdarzają się baseny o trudnym kształcie. Jeżeli zdecydujesz się na nietypowy kształt basenu powinieneś liczyć się z pokaźniejszym utrudnieniem pływania oraz wyższymi kosztami budowy. Konstrukcja i wyposażenie basenu jest uzależnione w dużej mierze od miejsca jego powstania, pełnionej funkcji i ilości użytkowników.
O rodzaju konstrukcji oraz wyposażeniu basenu decyduje jego zlokalizowanie, pełniona funkcja, czas korzystania i ilość użytkowników. Przed budową basenu ogrodowego należy sprawić, czy nie będą nam przeszkadzały instalacje podziemne oraz korzenie ogromnych drzew.

Reklama

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s